jump0939-3

O Agencji Jump

Jump został założony na początku 2015 r. Pod jedną nazwą mieści się agencja reprezentująca zarówno Aktorów jak i Twórców filmowych.

Agencja Jump to połączenie szybkiego i mądrego działania, pozytywnego myślenia, dużej ilości energii, dążenia do celu. To wszystko budujemy na fundamencie profesjonalnej i rzetelnej pracy.

Firma nastawiona jest na rozwój w kraju i za granicą.

Ola Cywka

Zanim zdecydowałam się na własną firmę, pracowałam przez kilka lat z wybitnymi twórcami filmu i serialu. Debiutowałam w 2010r. u boku Marcina Wrony. Od tego czasu pracowałam m.in. z Magdaleną Łazarkiewicz, Kasią Adamik, Waldemarem Krzystkiem, czeskimi reżyserami Tomasem Weinrebem i Peterem Kazdą, oraz ze szwedzkim reżyserem Wiktorem Ericssonem.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam także pracując w uznanych firmach producenckich i reklamowych w Warszawie i we Wrocławiu.

Jestem ambitną, kreatywną i twórczą młodą kobietą. Wyróżnia mnie podejście do każdego Artysty, ze szczególnym uwzględnieniem osobowości mojego podopiecznego. Kolejny projekt oznacza dla mnie nowe wyzwanie i wiarę w sukces. Kilka lat pracy i zdobytych doświadczeń na różnych planach filmowych nauczyły mnie pokory i szacunku do wykonywanej pracy.